Daugiau informacijos
Išmatavimai: A: 79cm P: 104cm G: 50cm
Specifikacijos
| Išmatavimai | Išmatavimai: A: 79 cm P: 104 cm G: 50 cm |
| Aukštis | 79 |
| Plotis | 104 |
| Gylis | 50 |
| Pa_aukstis | 79 cm |
| Pa_plotis | 104 cm |
| Pa_gylis | 50 cm |
| Pa_medziaga | Medžio drožlių plokštė (MDP). Medžio dulkių plokštė (MDF). |
| Pa_svarbu | Baldas tvirtinamas prie sienos |
| Kilmes-salis | Ukraina |















