Daugiau informacijos
Išmatavimai: A: 37cm P: 68cm G: 104cm
Specifikacijos
| Išmatavimai | Išmatavimai: A: 37 cm P: 68 cm G: 104 cm |
| Aukštis | 37 |
| Plotis | 68 |
| Gylis | 104 |
| Pa_aukstis | 37 cm |
| Pa_plotis | 68 cm |
| Pa_gylis | 104 cm |
| Pa_medziaga | Medžio drožlių plokštė (MDP). Medžio dulkių plokštė (MDF). |
| Kilmes-salis | Ukraina |















