Daugiau informacijos
Išmatavimai: A: 55cm P: 60cm G: 110cm
Specifikacijos
| Išmatavimai | Išmatavimai: A: 55 cm P: 60 cm G: 110 cm |
| Aukštis | 55 |
| Plotis | 60 |
| Gylis | 110 |
| Pa_aukstis | 55 cm |
| Pa_plotis | 60 cm |
| Pa_gylis | 110 cm |
| Pa_medziaga | Metalas. Stiklas. |
| Pa_kilmes-salis | Kinija |









