Daugiau informacijos
Išmatavimai: A: 45cm P: 80cm G: 80cm
Specifikacijos
| Išmatavimai | Išmatavimai: A: 45 cm P: 80 cm G: 80 cm |
| Aukštis | 45 |
| Plotis | 80 |
| Gylis | 80 |
| Pa_aukstis | 45 cm |
| Pa_plotis | 80 cm |
| Pa_gylis | 80 cm |
| Pa_medziaga | Medžio drožlių plokštė (MDP). Medžio dulkių plokštė (MDF). |
| Kilmes-salis | Lenkija |














