Pirmieji pavasario saulės spinduliai ir ilgesnės dienos leidžia vis daugiau ir daugiau praleisti daugiau laiko terasoje ar sode. Tuomet iš sandėliukų ir palėpių traukiami sodo baldai. Dauguma jų išlaikę gerą būklę  ir reikalauja tik šveitimo ar lengvo valymo – tokius baldus galite beveik iš karto naudoti. Tačiau ką daryti, kai nori atsinaujinti ar iki šiol neturėjai sodo baldų? Pavasaris – puikus laikas pirkti naujus sodo baldus, kurie padės jums mėgautis nauju sodu ar terasa.

Naujus sodo baldus rinkites universaliai

Naujus sodo baldus rinkitės universaliai

Žinoma, visi sakys, kad sodo baldaus verta pirkti, kai juos galima nusipirkti pigiausiu, taigi, po sezono. Ar tai tikrai pats geriausias laikas? Po sezono pirkti sodo baldus yra puikus būdas sutaupyti, jei jau turite baldais apstatytą terasą ir tiesiog norėsite papildyti savo terasą naujais baldai. Atminkite, kad sodo baldų dizainas neturi eiti kartu su šiuo metu vyraujančiomis tendencijomis – iš esmės jų forma yra nesenstanti, o naujai įsigyti sodo baldai tarnaus kelis sezonus.

Ką daryti, kai sodui yra pirmas vasaros sezonas?

Parduotuvėse, kuriose yra platus sodo baldų asortimentas, prekybos sezonas prasideda jau kovo mėnesį, tuomet rinkoje pasirodo naujos kolekcijos, kurias mažmenininkai dažnai siūlo mažesnėmis, patraukliausiomis kainomis. Taigi, jei planuojate įsigyti naują įrangą – ieškokite jų anksti. Tačiau nepamirškite, kad jūs nusipirkite sodo baldus pigiau, bet tikriausiai turėsite ribotą produktų asortimentą. Žinoma, parduotuvės, parduodančios sezonines prekes, geriausiai aprūpinamos sezono piko metu. Todėl didžiausias sodo baldų pasirinkimas bus gegužės ir birželio mėnesiais, tad, jei norite turėti maksimalų pasirinkimą, per šį laikotarpį turėtumėte ieškotis sodo baldų. Tačiau tokiu sezono metu pardavimo kainos tikrai bus didesnės.

Ar žiema yra geras laikas pirkti sodo baldus?

Ar ziema yra geras laikas pirkti sodo baldus
Mūsų nuomone, taip, bet būtent žmonėms, kurie dažnai keičia terasos dekorą. Galite tikėtis palyginti mažų kainų, bet ir kuklesnio sodo baldų pasirinkimo”vietoje” – dauguma baldų ir kolekcijų jau buvo parduoti. Žiemą taip pat yra išankstinio pardavimo produktų, kurių pardavimo terminas yra pratęstas. Daugeliu atvejų, norėdami atlikti išankstinį pirkimą, turėsite sumokėti tik dalį sumos. Tikėtina, kad išankstinio pirkimo baldus gausite tik pavasarį. Tai pašalina jų laikymo žiemą problemą, o tai ypač svarbu, kai ketinate keltis į naują namą ar dar neturite vietos sandėliavimui.