Minkšti baldai

Visi minkšti baldai
Visi minkšti baldai
Žiūrėti

Minkštų kampų komplektai

Minkšti kampai

Žiūrėti

Neblėstatnti klasika

 PREMIUM kampai

Žiūrėti

Stilingos sofos

Sofos

Žiūrėti

Minkštų-odinių baldų komplektai

Odiniai baldai

Žiūrėti

Platus fotelių pasirinkimas

Foteliai

Žiūrėti

Lenkiški stilingi pufai

Pufai

Naudinga informacija

Kaip įsirengti biurą namuose

Pastaraisiais metais labai išpopuliarėjo nuotolinio darbo sąvoka. Vis daugiau žmonių renkasi dirbti patogiai savo namuose, [...]

Vonios kambario baldai: padidinkite savo erdvę

Vonios kambario baldai: padidinkite savo erdvę Įvadas Vonios baldai vaidina lemiamą vaidmenį kuriant estetiškai patrauklią [...]

Meblemarzenia gobelenų spalvos

Šias spalvas galima pasirinkti tik minkštus baldus – sofa, lova, minkšti kampai, foteliai, pufai. Išsirinkite [...]

Baldai gali būti skirtingi, tačiau kaip visuma jie atspindi didžiulę įvairią šeimą, draugiški ir svetingi. Neįmanoma išsiversti be kitų baldų elementų, jie savininkams turi didžiulę vertę. Tačiau yra baldų, be kurių žmonės gyvena gana gerai, tačiau su jais jų egzistavimas taps daug patogesnis ir malonesnis. Visų pirma, tai minkštų baldų komplektai.

Populiariausi minkšti baldai yra sofa. Šiek tiek mažiau fotelių reikia, o dar mažiau – pufų. Sofos yra klasikinės, avangardinės, gali turėti minkštus ar kietus porankius, kurių sofos dizainas kartais išvis neegzistuoja, sofa gali būti didžiulė, monolitinė, o gal maža ir protinga. Aukštos kokybės minkštų baldų komplektai džiugina savininkus dešimtmečiais. Jie gali būti gaminami ne tik iš tokios vertingos medienos kaip ąžuolas – šiandien nėra lengva padaryti „paprastą“ pušies sofą patogią ir elegantišką.

Pagrindinis sofos pranašumas yra tai, kad ji gali virsti miegama lova 1-2 žmonėms. Tokia sofa pakeis pilną lovą naktį, o dienos metu galėsite sėdėti ant jos žiūrėti mėgstamą programą ar žinių laidą. Yra tik keletas tradicinių sofos pertvarkymo būdų – tai yra „eurobook“ ir sulankstoma lova. Tokie dizainai tapo tradiciniais. Kadangi milijonai žmonių juos išbandė ir padarė teigiamą išvadą. Nors šiuolaikiškesni sofos sulankstymo būdai – akordeonas ir teleskopas – taip pat yra paprasti ir visada patikimi.

Be sofos, kėdė dabar gali tapti lova – kėdė-lova vadinama ja, o sofa vadinama sofa-lova. Sofos variantas taip pat yra sofa. Sofa nuo sofos išsiskiria žemesniu nusileidimu, taip pat tik vieno porankio buvimu. Jūs beveik visada galite pakeisti sofą sofa, o kartais tai yra labiau tinkama nei sofa tam tikrame kambaryje. Kėdę galite pastatyti šalia sofos iš šono, kur nėra porankių, gavę originalų dizainą.

Sofa, ottomanas, kanalas taip pat yra sofos modifikacijos. Osmanas – tai sofa, neturinti porankių, plati ir žema. Kanapelis yra miniatiūrinis daiktas, kuris yra tinkamas kai kuriuose buduaruose, o sofa yra sofa be nugaros, porankių ir gana kieta, palyginti su įprastomis sofomis. Maišeliai ir net kėdės su kėdėmis kartais taip pat patenka į minkštų baldų kategoriją, nors jie tradiciškai priimami kaip spinteliai.

Baldų dizaineriai nėra įpratę atsipalaiduoti savo fantazijoms, o gaminiai šiandien tai įrodo. Minkšti baldai tapo ne tik kokybiškais, patikimais ir nebrangiais – jų dizainas beveik kasdien stebina, nes prekybos grindų erdvę užima vis įdomesnės sofos, foteliai ir kiti minkštų baldų šeimos atstovai.