Daugiau informacijos
Išmatavimai: A: 54cm P: 41cm G: 57cm
Specifikacijos
| Išmatavimai | Išmatavimai: A: 54 cm P: 41 cm G: 57 cm |
| Aukštis | 54 |
| Plotis | 41 |
| Gylis | 57 |
| Pa_aukstis | 54 cm |
| Pa_plotis | 41 cm |
| Pa_gylis | 57 cm |
| Pa_medziaga | Medžio drožlių plokštė (MDP) |
| Kilmes-salis | Lenkija |



















