Daugiau informacijos
Išmatavimai: A: 50cm P: 50cm G: 35cm
Specifikacijos
| Išmatavimai | Išmatavimai: A: 50 cm P: 50 cm G: 35 cm |
| Aukštis | 50 |
| Plotis | 50 |
| Gylis | 35 |
| Pa_aukstis | 50 cm |
| Pa_plotis | 50 cm |
| Pa_gylis | 35 cm |
| Pa_medziaga | Stiklas |
| Pa_sudetis | Porolonas |
| Pa_martindeilo-testas | ≥100 000 ciklų |
| Pa_audinio-savybes | Perdirbto plastiko audinys "RECYCLED POLIESTER" |
| Kilmes-salis | Moldova |













