Daugiau informacijos
Išmatavimai: A: 49cm P: 49cm G: 37cm
Specifikacijos
| Išmatavimai | Išmatavimai: A: 49 cm P: 49 cm G: 37 cm |
| Aukštis | 49 |
| Plotis | 49 |
| Gylis | 37 |
| Pa_aukstis | 49 cm |
| Pa_plotis | 49 cm |
| Pa_gylis | 37 cm |
| Pa_medziaga | Metalas |
| Pa_sudetis | Porolonas |
| Pa_martindeilo-testas | ≥74 000 ciklų |
| Pa_audinio-savybes | Gyvūnams draugiškas audinys "PET FRIENDLY". Lengvai valomas audinys „EASY CLEAN“. |













