Daugiau informacijos
Išmatavimai: A: 40cm P: 40cm G: 35cm
Specifikacijos
| Išmatavimai | Išmatavimai: A: 40 cm P: 40 cm G: 35 cm |
| Aukštis | 40 |
| Plotis | 40 |
| Gylis | 35 |
| Pa_aukstis | 40 cm |
| Pa_plotis | 40 cm |
| Pa_gylis | 35 cm |
| Pa_medziaga | Medžio drožlių plokštė (MDP) |
| Kilmes-salis | Lenkija |















