Daugiau informacijos
Išmatavimai: A: 37cm P: 50cm G: 43cm
TIZIANO – tai efektinga bei prabanga alsuojanti korpusinių baldų sistema, kuri išsiskiria savo plačiais moduliais, blizgiu durelių paviršiumi, reljefiniu dekoru bei apšvietimu. Šių charakteristikų visuma papuoš Jūsų namų interjerą ir sukurs jaukią bei funkcionalią aplinką. Sistema pritaikyta svetainės, valgomojo bei miegamojo kambariams. TIZIANO – rafinuota estetikos bei funkcionalumo kombinacija.
Specifikacijos
| Išmatavimai | Išmatavimai: A: 37 cm P: 50 cm G: 43 cm |
| Aukštis | 37 |
| Plotis | 50 |
| Gylis | 43 |
| Pa_aukstis | 37 cm |
| Pa_plotis | 50 cm |
| Pa_gylis | 43 cm |
| Pa_medziaga | Medžio drožlių plokštė (MDP) |
| Kilmes-salis | Lenkija |



















