Daugiau informacijos
Išmatavimai: A: 56cm P: 54cm G: 39cm
Specifikacijos
| Išmatavimai | Išmatavimai: A: 56 cm P: 54 cm G: 39 cm |
| Aukštis | 56 |
| Plotis | 54 |
| Gylis | 39 |
| Pa_aukstis | 56 cm |
| Pa_plotis | 54 cm |
| Pa_gylis | 39 cm |
| Pa_medziaga | Metalas |
| Pa_apsvietimas | Yra |
| Kilmes-salis | Lenkija |











