Daugiau informacijos
Išmatavimai: A: 202cm P: 200cm G: 57cm
Specifikacijos
| Išmatavimai | Išmatavimai: A: 202 cm P: 200 cm G: 57 cm |
| Aukštis | 202 |
| Plotis | 200 |
| Gylis | 57 |
| Pa_aukstis | 202 cm |
| Pa_plotis | 200 cm |
| Pa_gylis | 57 cm |
| Pa_medziaga | Medžio drožlių plokštė (MDP) |
| Pa_svarbu | Baldas tvirtinamas prie sienos |
| Pa_durys | Varstomos |
| Pa_isplanavimas | Mišrus |
| Pa_veidrodis | Yra |
| Pa_savybe | „Push to open” stalčių mechanizmas |
| Stalciu-begeliai | Ritininiai bėgeliai |
| Pa_kilmes-salis | Lenkija |













