Daugiau informacijos
Išmatavimai: A: 85cm P: 97cm G: 90cm
Specifikacijos
| Išmatavimai | Išmatavimai: A: 85 cm P: 97 cm G: 90 cm |
| Aukštis | 85 |
| Plotis | 97 |
| Gylis | 90 |
| Pa_aukstis | 85 cm |
| Pa_plotis | 97 cm |
| Pa_gylis | 90 cm |
| Pa_medziaga | Baldinis audinys |
| Pa_sudetis | Porolonas |
| Pa_sedimos-dalies-aukstis | 45 cm |
| Pa_martindeilo-testas | ≥74 000 ciklų |
| Pa_spyruokles | Zigzaginės |
| Pa_audinio-savybes | Lengvai valomas audinys "EASY CLEAN" |
| Kilmes-salis | Lenkija |



















