Daugiau informacijos
Išmatavimai: A: 85cm P: 95cm G: 86cm
Pagalvių užpildas: 70% sintepono granulės, 30% pjaustytas porolonas. Sudėtis 100% poliesteris.
Specifikacijos
| Išmatavimai | Išmatavimai: A: 85 cm P: 95 cm G: 86 cm |
| Aukštis | 85 |
| Plotis | 95 |
| Gylis | 86 |
| Pa_aukstis | 85 cm |
| Pa_plotis | 95 cm |
| Pa_gylis | 86 cm |
| Pa_medziaga | Presuota oda |
| Pa_sudetis | Sintepono granulės |
| Pa_sedimos-dalies-aukstis | 44 cm |
| Pa_martindeilo-testas | ≥30 000 ciklų |
| Pa_spyruokles | Zigzaginės |
| Kilmes-salis | Lietuva |















