Daugiau informacijos
Išmatavimai: A: 110cm P: 74cm G: 85cm
Specifikacijos
| Išmatavimai | Išmatavimai: A: 110 cm P: 74 cm G: 85 cm |
| Aukštis | 110 |
| Plotis | 74 |
| Gylis | 85 |
| Pa_aukstis | 110 cm |
| Pa_plotis | 74 cm |
| Pa_gylis | 85 cm |
| Pa_medziaga | Baldinis audinys |
| Pa_sudetis | Termoelastinis porolonas |
| Pa_sedimos-dalies-aukstis | 46 cm |
| Pa_martindeilo-testas | ≥69 000 ciklų |
| Pa_spyruokles | Zigzaginės |
| Pa_audinio-savybes | Gyvūnams draugiškas audinys "PET FRIENDLY" |
| Kilmes-salis | Lenkija |











