Daugiau informacijos
Išmatavimai: A: 91cm P: 90cm G: 83cm
Specifikacijos
| Išmatavimai | Išmatavimai: A: 91 cm P: 90 cm G: 83 cm |
| Aukštis | 91 |
| Plotis | 90 |
| Gylis | 83 |
| Pa_aukstis | 91 cm |
| Pa_plotis | 90 cm |
| Pa_gylis | 83 cm |
| Pa_medziaga | Baldinis audinys |
| Pa_spyruokles | Kūginės |
| Pa_sudetis | Porolonas |
| Pa_martindeilo-testas | ≥45 000 ciklų |
| Pa_audinio-savybes | Skysčius atstumiantis audinys "WATER REPELLENT" |
| Pa_sedimos-dalies-aukstis | 45 cm |
| Kilmes-salis | Lenkija |













