Daugiau informacijos
Išmatavimai: A: 87cm P: 78cm G: 70cm
Specifikacijos
| Išmatavimai | Išmatavimai: A: 87 cm P: 78 cm G: 70 cm |
| Aukštis | 87 |
| Plotis | 78 |
| Gylis | 70 |
| Pa_aukstis | 87 cm |
| Pa_plotis | 78 cm |
| Pa_gylis | 70 cm |
| Pa_medziaga | Metalas |
| Pa_sudetis | Porolonas |
| Pa_sedimos-dalies-aukstis | 49 cm |
| Pa_maksimali-apkrova | 130kg |
| Pa_martindeilo-testas | ≥100 000 ciklų |
| Kilmes-salis | Malaizija |









