Daugiau informacijos
Išmatavimai: A: 98cm P: 70cm G: 77cm
Specifikacijos
| Išmatavimai | Išmatavimai: A: 98 cm P: 70 cm G: 77 cm |
| Aukštis | 98 |
| Plotis | 70 |
| Gylis | 77 |
| Sedimos-dalies-aukstis | 45 cm |
| Audinio-savybes | Gyvūnams draugiškas audinys "PET FRIENDLY". Lengvai valomas audinys „EASY CLEAN“. |
| Sudetis | Porolonas |
| Maksimali-apkrova | 150kg |
| Martindeilo-testas | ≥74 000 ciklų |













