Daugiau informacijos
Išmatavimai: A: 77cm P: 78cm G: 80cm
Specifikacijos
| Išmatavimai | Išmatavimai: A: 77 cm P: 78 cm G: 80 cm |
| Aukštis | 77 |
| Plotis | 78 |
| Gylis | 80 |
| Sedimos-dalies-aukstis | 46 cm |
| Sudetis | Porolonas |
| Maksimali-apkrova | 140kg |
| Martindeilo-testas | ≥50 000 ciklų |















