Daugiau informacijos
Išmatavimai: A: 85cm P: 173cm G: 100cm
Miegamoji dalis: P: 153cm I: 197cm
Baldas parduodamas surinktas.
Specifikacijos
| Išmatavimai | Išmatavimai: A: 85 cm P: 173 cm G: 100 cm Miegamoji dalis: P: 153 cm I: 197 cm |
| Aukštis | 85 |
| Plotis | 173 |
| Gylis | 100 |
| Pa_aukstis | 85 cm |
| Pa_plotis | 173 cm |
| Pa_gylis | 100 cm |
| Pa_miegamoji-dalis | 197 cm x 153 cm |
| Pa_medziaga | Baldinis audinys |
| Pa_miegamas-mechanizmas | Kitas |
| Pa_patalynes-deze | 1 dėžė |
| Pa_sudetis | Porolonas |
| Pa_martindeilo-testas | ≥45 000 ciklų |
| Pa_spyruokles | Zigzaginės |
| Pa_audinio-savybes | Skysčius atstumiantis audinys "WATER REPELLENT" |
| Kilmes-salis | Lenkija |



















