Daugiau informacijos
Išmatavimai: A: 80cm P: 102cm G: 95cm
Miegamoji dalis: P: 80cm I: 195cm
Baldas parduodamas surinktas.
Specifikacijos
| Išmatavimai | Išmatavimai: A: 80 cm P: 102 cm G: 95 cm Miegamoji dalis: P: 80 cm I: 195 cm |
| Aukštis | 80 |
| Plotis | 102 |
| Gylis | 95 |
| Pa_aukstis | 80 cm |
| Pa_plotis | 102 cm |
| Pa_gylis | 95 cm |
| Pa_miegamoji-dalis | 195 cm x 80 cm |
| Pa_medziaga | Baldinis audinys |
| Pa_miegamas-mechanizmas | Kitas |
| Pa_patalynes-deze | 1 dėžė |
| Pa_sudetis | Porolonas |
| Pa_martindeilo-testas | ≥45 000 ciklų |
| Pa_spyruokles | Zigzaginės |
| Pa_audinio-savybes | Skysčius atstumiantis audinys "WATER REPELLENT" |
| Kilmes-salis | Lenkija |



















