Daugiau informacijos
Išmatavimai: A: 90cm P: 254cm G: 170cm
Miegamoji dalis: P: 145-164cm I: 200cm
Specifikacijos
| Išmatavimai | Išmatavimai: A: 90 cm P: 254 cm G: 170 cm Miegamoji dalis: P: 145-164 cm I: 200 cm |
| Aukštis | 90 |
| Plotis | 254 |
| Gylis | 170 |
| Pa_aukstis | 90 cm |
| Pa_plotis | 254 cm |
| Pa_gylis | 170 cm |
| Pa_miegamoji-dalis | 200 cm x 145-164 cm |
| Pa_medziaga | Baldinis audinys |
| Pa_martindeilo-testas | ≥100 000 ciklų |
| Pa_kampo-puse | Kairinė pusė |
| Pa_miegamas-mechanizmas | Automatinis |
| Pa_patalynes-deze | 1 dėžė |
| Pa_spyruokles | Zigzaginės |
| Pa_atlosas | Su pagalvėm |
| Pa_aptraukta-nugarele | Taip |
| Pa_sudetis | Porolonas |
| Kilmes-salis | Lenkija |

























