Daugiau informacijos
Išmatavimai: A: 95cm P: 348cm G: 175-223cm
Miegamoji dalis: P: 118cm I: 285cm
Specifikacijos
| Išmatavimai | Išmatavimai: A: 95 cm P: 348 cm G: 175-223 cm Miegamoji dalis: P: 118 cm I: 285 cm |
| Aukštis | 95 |
| Plotis | 348 |
| Gylis | 175 |
| Pa_aukstis | 95 cm |
| Pa_plotis | 348 cm |
| Pa_gylis | 175-223 cm |
| Pa_miegamoji-dalis | 285 cm x 118 cm |
| Pa_medziaga | Baldinis audinys |
| Pa_martindeilo-testas | ≥100 000 ciklų |
| Pa_kampo-puse | Kairinė pusė |
| Pa_miegamas-mechanizmas | Elektrinis |
| Pa_patalynes-deze | 1 dėžė |
| Pa_spyruokles | Zigzaginės |
| Pa_atlosas | Stacionarus |
| Pa_aptraukta-nugarele | Taip |
| Pa_sudetis | HR porolonas |
| Pa_audinio-savybes | Gyvūnams draugiškas audinys "PET FRIENDLY". Skysčius atstumiantis audinys "WATER REPELLENT". |
| Kilmes-salis | Lenkija |















