Daugiau informacijos
Išmatavimai: A: 92cm P: 293cm G: 180cm
Miegamoji dalis: P: 130-144cm I: 237cm
Specifikacijos
| Išmatavimai | Išmatavimai: A: 92 cm P: 293 cm G: 180 cm Miegamoji dalis: P: 130-144 cm I: 237 cm |
| Aukštis | 92 |
| Plotis | 293 |
| Gylis | 180 |
| Pa_aukstis | 92 cm |
| Pa_plotis | 293 cm |
| Pa_gylis | 180 cm |
| Pa_miegamoji-dalis | 237 cm x 130-144 cm |
| Pa_medziaga | Baldinis audinys |
| Pa_martindeilo-testas | ≥45 000 ciklų |
| Pa_kampo-puse | Universali kampo pusė |
| Pa_miegamas-mechanizmas | Automatinis |
| Pa_patalynes-deze | 1 dėžė |
| Pa_spyruokles | Zigzaginės |
| Pa_atlosas | Su pagalvėm |
| Pa_aptraukta-nugarele | Taip |
| Pa_audinio-savybes | Skysčius atstumiantis audinys "WATER REPELLENT" |
| Kilmes-salis | Lenkija |















