Daugiau informacijos
Išmatavimai: A: 82-96cm P: 276cm G: 165cm
Miegamoji dalis: P: 127cm I: 212cm
Specifikacijos
| Išmatavimai | Išmatavimai: A: 82-96 cm P: 276 cm G: 165 cm Miegamoji dalis: P: 127 cm I: 212 cm |
| Aukštis | 82 |
| Plotis | 276 |
| Gylis | 165 |
| Pa_aukstis | 82-96 cm |
| Pa_plotis | 276 cm |
| Pa_gylis | 165 cm |
| Pa_miegamoji-dalis | 212 cm x 127 cm |
| Pa_medziaga | Baldinis audinys |
| Pa_martindeilo-testas | ≥50 000 ciklų |
| Pa_kampo-puse | Kairinė pusė |
| Pa_miegamas-mechanizmas | Delfinas |
| Pa_patalynes-deze | 1 dėžė |
| Pa_spyruokles | Techniniai diržai. Zigzaginės. |
| Pa_sudetis | Porolonas |
| Pa_atlosas | Stacionarus |
| Pa_aptraukta-nugarele | Taip |
| Pa_reguliuojamas-galvugalis | Yra |
| Kilmes-salis | Lenkija |













