Daugiau informacijos
Išmatavimai: A: 88cm P: 255cm G: 177cm
Miegamoji dalis: P: 145cm I: 214cm
Specifikacijos
| Išmatavimai | Išmatavimai: A: 88 cm P: 255 cm G: 177 cm Miegamoji dalis: P: 145 cm I: 214 cm |
| Aukštis | 88 |
| Plotis | 255 |
| Gylis | 177 |
| Pa_aukstis | 88 cm |
| Pa_plotis | 255 cm |
| Pa_gylis | 177 cm |
| Pa_miegamoji-dalis | 214 cm x 145 cm |
| Pa_medziaga | Baldinis audinys |
| Pa_martindeilo-testas | ≥100 000 ciklų |
| Pa_kampo-puse | Universali kampo pusė |
| Pa_miegamas-mechanizmas | Automatinis |
| Pa_patalynes-deze | 1 dėžė |
| Pa_spyruokles | Techniniai diržai |
| Pa_sudetis | Porolonas |
| Pa_atlosas | Su pagalvėm |
| Pa_aptraukta-nugarele | Taip |
| Kilmes-salis | Lenkija |



















