Daugiau informacijos
Išmatavimai: A: 90cm P: 257cm G: 167cm
Miegamoji dalis: P: 143cm I: 215cm
Specifikacijos
| Išmatavimai | Išmatavimai: A: 90 cm P: 257 cm G: 167 cm Miegamoji dalis: P: 143 cm I: 215 cm |
| Aukštis | 90 |
| Plotis | 257 |
| Gylis | 167 |
| Pa_aukstis | 90 cm |
| Pa_plotis | 257 cm |
| Pa_gylis | 167 cm |
| Pa_miegamoji-dalis | 215 cm x 143 cm |
| Pa_medziaga | Baldinis audinys |
| Pa_martindeilo-testas | ≥60 000 ciklų |
| Pa_kampo-puse | Dešininė pusė |
| Pa_miegamas-mechanizmas | "Automatinis" |
| Pa_patalynes-deze | 1 dėžė |
| Pa_spyruokles | Zigzaginės |
| Pa_sudetis | Porolonas |
| Pa_atlosas | Su pagalvėm |
| Pa_aptraukta-nugarele | Taip |
| Kilmes-salis | Lenkija |





















