Daugiau informacijos
Išmatavimai: A: 88cm P: 360cm G: 162cm
Miegamoji dalis: P: 137cm I: 302cm
Specifikacijos
| Išmatavimai | Išmatavimai: A: 88 cm P: 360 cm G: 162 cm Miegamoji dalis: P: 137 cm I: 302 cm |
| Aukštis | 88 |
| Plotis | 360 |
| Gylis | 162 |
| Pa_aukstis | 88 cm |
| Pa_plotis | 360 cm |
| Pa_gylis | 162 cm |
| Pa_miegamoji-dalis | 302 cm x 137 cm |
| Pa_medziaga | Baldinis audinys |
| Pa_martindeilo-testas | ≥35 000 ciklų |
| Pa_kampo-puse | Universali kampo pusė |
| Pa_miegamas-mechanizmas | Kitas |
| Pa_patalynes-deze | 1 dėžė |
| Pa_spyruokles | Zigzaginės |
| Pa_sudetis | Porolonas |
| Pa_atlosas | Su pagalvėm |
| Pa_aptraukta-nugarele | Taip |
| Pa_audinio-savybes | Gyvūnams draugiškas audinys "PET FRIENDLY" |
| Kilmes-salis | Lenkija |



















