Daugiau informacijos
Išmatavimai: A: 91cm P: 280cm G: 174cm
Miegamoji dalis: P: 153cm I: 236cm
Specifikacijos
| Išmatavimai | Išmatavimai: A: 91 cm P: 280 cm G: 174 cm Miegamoji dalis: P: 153 cm I: 236 cm |
| Aukštis | 91 |
| Plotis | 280 |
| Gylis | 174 |
| Pa_aukstis | 91 cm |
| Pa_plotis | 280 cm |
| Pa_gylis | 174 cm |
| Pa_miegamoji-dalis | 236 cm x 153 cm |
| Pa_medziaga | Baldinis audinys |
| Pa_martindeilo-testas | ≥80 000 ciklų |
| Pa_kampo-puse | Dešininė pusė |
| Pa_miegamas-mechanizmas | Delfinas |
| Pa_patalynes-deze | 1 dėžė |
| Pa_spyruokles | Zigzaginės |
| Pa_sudetis | Porolonas |
| Pa_atlosas | Su pagalvėm |
| Pa_aptraukta-nugarele | Taip |
| Kilmes-salis | Lenkija |















