Daugiau informacijos
Išmatavimai: A: 90cm P: 215cm G: 135cm
Miegamoji dalis: P: 135cm I: 200cm
Specifikacijos
| Išmatavimai | Išmatavimai: A: 90 cm P: 215 cm G: 135 cm Miegamoji dalis: P: 135 cm I: 200 cm |
| Aukštis | 90 |
| Plotis | 215 |
| Gylis | 135 |
| Pa_aukstis | 90 cm |
| Pa_plotis | 215 cm |
| Pa_gylis | 135 cm |
| Pa_miegamoji-dalis | 200 cm x 135 cm |
| Pa_medziaga | Baldinis audinys |
| Pa_sudetis | Porolonas |
| Pa_martindeilo-testas | ≥35 000 ciklų |
| Pa_miegamas-mechanizmas | Kitas |
| Pa_kampo-puse | Kairinė pusė |
| Pa_patalynes-deze | 1 dėžė |
| Pa_spyruokles | Kūginės |
| Pa_aptraukta-nugarele | Ne |
| Pa_atlosas | Su pagalvėm |
| Kilmes-salis | Lenkija |
| Pa_audinio-savybes | Skysčius atstumiantis audinys "WATER REPELLENT" |





















