Daugiau informacijos
Išmatavimai: A: 97cm P: 290cm G: 190cm
Miegamoji dalis: P: 170-190cm I: 245cm
Specifikacijos
| Išmatavimai | Išmatavimai: A: 97 cm P: 290 cm G: 190 cm Miegamoji dalis: P: 170-190 cm I: 245 cm |
| Aukštis | 97 |
| Plotis | 290 |
| Gylis | 190 |
| Pa_aukstis | 97 cm |
| Pa_plotis | 290 cm |
| Pa_gylis | 190 cm |
| Pa_miegamoji-dalis | 245 cm x 170-190 cm |
| Pa_medziaga | Baldinis audinys |
| Pa_sudetis | Porolonas |
| Pa_martindeilo-testas | ≥70 000 ciklų |
| Pa_miegamas-mechanizmas | "Automatinis" |
| Pa_kampo-puse | Universali kampo pusė |
| Pa_patalynes-deze | 1 dėžė |
| Pa_spyruokles | Techniniai diržai |
| Pa_aptraukta-nugarele | Taip |
| Pa_atlosas | Su pagalvėm |
| Kilmes-salis | Lenkija |



















