Daugiau informacijos
Išmatavimai: A: 91cm P: 313cm G: 165cm
Miegamoji dalis: P: 139cm I: 264-313cm
Specifikacijos
| Išmatavimai | Išmatavimai: A: 91 cm P: 313 cm G: 165 cm Miegamoji dalis: P: 139 cm I: 264-313 cm |
| Aukštis | 91 |
| Plotis | 313 |
| Gylis | 165 |
| Pa_aukstis | 91 cm |
| Pa_plotis | 313 cm |
| Pa_gylis | 165 cm |
| Pa_miegamoji-dalis | 264-313 cm x 139 cm |
| Pa_medziaga | Baldinis audinys |
| Pa_sudetis | Porolonas |
| Pa_martindeilo-testas | ≥30 000 ciklų |
| Pa_miegamas-mechanizmas | Delfinas |
| Pa_kampo-puse | Universali kampo pusė |
| Pa_patalynes-deze | 2 dėžės |
| Pa_spyruokles | Zigzaginės |
| Pa_aptraukta-nugarele | Taip |
| Pa_atlosas | Su pagalvėm |
| Kilmes-salis | Lenkija |

















