Daugiau informacijos
Išmatavimai: A: 82-97cm P: 270cm G: 220cm
Miegamoji dalis: P: 125cm I: 200cm
Specifikacijos
| Išmatavimai | Išmatavimai: A: 82-97 cm P: 270 cm G: 220 cm Miegamoji dalis: P: 125 cm I: 200 cm |
| Aukštis | 82 |
| Plotis | 270 |
| Gylis | 220 |
| Pa_aukstis | 82-97 cm |
| Pa_plotis | 270 cm |
| Pa_gylis | 220 cm |
| Pa_miegamoji-dalis | 200 cm x 125 cm |
| Pa_medziaga | Baldinis audinys |
| Pa_sudetis | Porolonas |
| Pa_martindeilo-testas | ≥100 000 ciklų |
| Pa_miegamas-mechanizmas | Delfinas |
| Pa_kampo-puse | Kairinė pusė |
| Pa_patalynes-deze | 1 dėžė |
| Pa_spyruokles | Zigzaginės |
| Pa_aptraukta-nugarele | Taip |
| Pa_atlosas | Stacionarus |
| Kilmes-salis | Lenkija |
| Pa_reguliuojamas-galvugalis | Yra |
| Pa_porankiai | Reguliuojami |
| Pa_dekoratyvines-pagalveles | Nėra |
| Pa_audinio-savybes | Lengvai valomas audinys „EASY CLEAN“ |



















