Daugiau informacijos
Išmatavimai: A: 100cm P: 280cm G: 197cm
Miegamoji dalis: P: 140-165cm I: 262cm
Specifikacijos
| Išmatavimai | Išmatavimai: A: 100 cm P: 280 cm G: 197 cm Miegamoji dalis: P: 140-165 cm I: 262 cm |
| Aukštis | 100 |
| Plotis | 280 |
| Gylis | 197 |
| Pa_aukstis | 100 cm |
| Pa_plotis | 280 cm |
| Pa_gylis | 197 cm |
| Pa_miegamoji-dalis | 262 cm x 140-165 cm |
| Pa_medziaga | Baldinis audinys |
| Pa_sudetis | Silikono pluoštas |
| Pa_martindeilo-testas | ≥50 000 ciklų |
| Pa_miegamas-mechanizmas | "Automatinis" |
| Pa_kampo-puse | Kairinė pusė |
| Pa_patalynes-deze | 2 dėžės |
| Pa_spyruokles | Zigzaginės |
| Pa_aptraukta-nugarele | Taip |
| Pa_atlosas | Su pagalvėm |
| Kilmes-salis | Lenkija |
| Tinka-kasdieniam-miegojimui | Taip |

















