Daugiau informacijos
Išmatavimai: A: 80-97cm P: 280cm G: 182cm
Miegamoji dalis: P: 126cm I: 213cm
Specifikacijos
| Išmatavimai | Išmatavimai: A: 80-97 cm P: 280 cm G: 182 cm Miegamoji dalis: P: 126 cm I: 213 cm |
| Aukštis | 80 |
| Plotis | 280 |
| Gylis | 182 |
| Pa_aukstis | 80-97 cm |
| Pa_plotis | 280 cm |
| Pa_gylis | 182 cm |
| Pa_miegamoji-dalis | 213 cm x 126 cm |
| Pa_medziaga | Baldinis audinys |
| Pa_sudetis | Termoelastinis porolonas |
| Pa_martindeilo-testas | ≥100 000 ciklų |
| Pa_miegamas-mechanizmas | Delfinas |
| Pa_kampo-puse | Kairinė pusė |
| Pa_patalynes-deze | 1 dėžė |
| Pa_spyruokles | Zigzaginės |
| Pa_aptraukta-nugarele | Taip |
| Pa_atlosas | Stacionarus |
| Kilmes-salis | Lenkija |
| Pa_porankiai | Reguliuojami |
| Pa_audinio-savybes | Lengvai valomas audinys "EASY CLEAN" |
| Pa_reguliuojamas-galvugalis | Yra |



















