Daugiau informacijos
Išmatavimai: A: 88cm P: 234cm G: 160cm
Miegamoji dalis: P: 147cm I: 214cm
Specifikacijos
| Išmatavimai | Išmatavimai: A: 88 cm P: 234 cm G: 160 cm Miegamoji dalis: P: 147 cm I: 214 cm |
| Aukštis | 88 |
| Plotis | 234 |
| Gylis | 160 |
| Pa_aukstis | 88 cm |
| Pa_plotis | 234 cm |
| Pa_gylis | 160 cm |
| Pa_miegamoji-dalis | 214 cm x 147 cm |
| Pa_medziaga | Baldinis audinys |
| Pa_sudetis | Termoelastinis porolonas |
| Pa_martindeilo-testas | ≥30 000 ciklų |
| Pa_miegamas-mechanizmas | "Automatinis" |
| Pa_kampo-puse | Universali kampo pusė |
| Pa_patalynes-deze | 1 dėžė |
| Pa_spyruokles | Zigzaginės |
| Pa_aptraukta-nugarele | Taip |
| Pa_atlosas | Su pagalvėm |
| Kilmes-salis | Lenkija |













