Daugiau informacijos
Išmatavimai: A: 76-94cm P: 261cm G: 191cm
Miegamoji dalis: P: 124cm I: 211cm
Specifikacijos
| Išmatavimai | Išmatavimai: A: 76-94 cm P: 261 cm G: 191 cm Miegamoji dalis: P: 124 cm I: 211 cm |
| Aukštis | 76 |
| Plotis | 261 |
| Gylis | 191 |
| Pa_aukstis | 76-94 cm |
| Pa_plotis | 261 cm |
| Pa_gylis | 191 cm |
| Pa_miegamoji-dalis | 211 cm x 124 cm |
| Pa_medziaga | Baldinis audinys |
| Pa_sudetis | Termoelastinis porolonas |
| Pa_martindeilo-testas | ≥60 000 ciklų |
| Pa_miegamas-mechanizmas | Delfinas |
| Pa_kampo-puse | Dešininė pusė |
| Pa_patalynes-deze | 1 dėžė |
| Pa_spyruokles | Zigzaginės |
| Pa_aptraukta-nugarele | Taip |
| Pa_atlosas | Stacionarus |
| Kilmes-salis | Lenkija |



















