Daugiau informacijos
Išmatavimai: A: 93cm P: 285cm G: 205cm
Miegamoji dalis: P: 128cm I: 220cm
Specifikacijos
| Išmatavimai | Išmatavimai: A: 93 cm P: 285 cm G: 205 cm Miegamoji dalis: P: 128 cm I: 220 cm |
| Aukštis | 93 |
| Plotis | 285 |
| Gylis | 205 |
| Pa_aukstis | 93 cm |
| Pa_plotis | 285 cm |
| Pa_gylis | 205 cm |
| Pa_miegamoji-dalis | 220 cm x 128 cm |
| Pa_medziaga | Baldinis audinys |
| Pa_sudetis | HR porolonas |
| Pa_martindeilo-testas | ≥100 000 ciklų |
| Pa_miegamas-mechanizmas | Elektrinis |
| Pa_kampo-puse | Kairinė pusė |
| Pa_patalynes-deze | 1 dėžė |
| Pa_spyruokles | Zigzaginės |
| Pa_aptraukta-nugarele | Taip |
| Kilmes-salis | Lenkija |















