Daugiau informacijos
Išmatavimai: A: 88-100cm P: 265cm G: 185cm
Miegamoji dalis: P: 130cm I: 210cm
Specifikacijos
| Išmatavimai | Išmatavimai: A: 88-100 cm P: 265 cm G: 185 cm Miegamoji dalis: P: 130 cm I: 210 cm |
| Aukštis | 88 |
| Plotis | 265 |
| Gylis | 185 |
| Pa_aukstis | 88-100 cm |
| Pa_plotis | 265 cm |
| Pa_gylis | 185 cm |
| Pa_miegamoji-dalis | 210 cm x 130 cm |
| Pa_medziaga | Baldinis audinys |
| Pa_martindeilo-testas | ≥100 000 ciklų |
| Pa_kampo-puse | Dešininė pusė |
| Pa_miegamas-mechanizmas | Delfinas |
| Pa_patalynes-deze | 1 dėžė |
| Pa_spyruokles | Zigzaginės |
| Pa_atlosas | Stacionarus |
| Pa_aptraukta-nugarele | Taip |
| Pa_sudetis | Porolonas |
| Pa_reguliuojamas-galvugalis | Yra |
| Pa_kilmes-salis | Lenkija |



















