Daugiau informacijos
Išmatavimai: A: 102cm P: 289cm G: 168cm
Miegamoji dalis: P: 138cm I: 242cm
Specifikacijos
| Išmatavimai | Išmatavimai: A: 102 cm P: 289 cm G: 168 cm Miegamoji dalis: P: 138 cm I: 242 cm |
| Aukštis | 102 |
| Plotis | 289 |
| Gylis | 168 |
| Pa_aukstis | 102 cm |
| Pa_plotis | 289 cm |
| Pa_gylis | 168 cm |
| Pa_miegamoji-dalis | 242 cm x 138 cm |
| Pa_medziaga | Baldinis audinys |
| Pa_martindeilo-testas | ≥35 000 ciklų |
| Pa_kampo-puse | Dešininė pusė |
| Pa_miegamas-mechanizmas | Automatinis |
| Pa_patalynes-deze | 1 dėžė |
| Pa_spyruokles | Zigzaginės |
| Pa_atlosas | Su pagalvėm |
| Pa_aptraukta-nugarele | Taip |
| Pa_sudetis | Porolonas |
| Pa_kilmes-salis | Lenkija |















