Daugiau informacijos
Išmatavimai: A: 82cm P: 264cm G: 162cm
Miegamoji dalis: P: 134cm I: 210cm
Specifikacijos
| Išmatavimai | Išmatavimai: A: 82 cm P: 264 cm G: 162 cm Miegamoji dalis: P: 134 cm I: 210 cm |
| Aukštis | 82 |
| Plotis | 264 |
| Gylis | 162 |
| Pa_aukstis | 82 cm |
| Pa_plotis | 264 cm |
| Pa_gylis | 162 cm |
| Pa_miegamoji-dalis | 210 cm x 134 cm |
| Pa_medziaga | Baldinis audinys |
| Pa_martindeilo-testas | ≥100 000 ciklų |
| Pa_kampo-puse | Kairinė pusė |
| Pa_miegamas-mechanizmas | Kitas |
| Pa_patalynes-deze | 1 dėžė |
| Pa_spyruokles | Zigzaginės |
| Pa_atlosas | Su pagalvėm |
| Pa_aptraukta-nugarele | Taip |
| Pa_sudetis | Porolonas |
| Pa_audinio-savybes | Skysčius atstumiantis audinys "WATER REPELLENT" |
| Kilmes-salis | Lenkija |



























