Daugiau informacijos
Išmatavimai: A: 89cm P: 236cm G: 169cm
Miegamoji dalis: P: 127-141cm I: 189cm
Specifikacijos
| Išmatavimai | Išmatavimai: A: 89 cm P: 236 cm G: 169 cm Miegamoji dalis: P: 127-141 cm I: 189 cm |
| Aukštis | 89 |
| Plotis | 236 |
| Gylis | 169 |
| Pa_aukstis | 89 cm |
| Pa_plotis | 236 cm |
| Pa_gylis | 169 cm |
| Pa_miegamoji-dalis | 189 cm x 127-141 cm |
| Pa_medziaga | Baldinis audinys |
| Pa_martindeilo-testas | ≥35 000 ciklų |
| Pa_kampo-puse | Universali kampo pusė |
| Pa_miegamas-mechanizmas | Automatinis |
| Pa_patalynes-deze | 1 dėžė |
| Pa_spyruokles | Zigzaginės |
| Pa_atlosas | Su pagalvėm |
| Pa_aptraukta-nugarele | Taip |
| Pa_sudetis | Porolonas |
| Kilmes-salis | Lenkija |

















