Daugiau informacijos
Išmatavimai: A: 90cm P: 295cm G: 173cm
Miegamoji dalis: P: 157cm I: 230cm
Specifikacijos
| Išmatavimai | Išmatavimai: A: 90 cm P: 295 cm G: 173 cm Miegamoji dalis: P: 157 cm I: 230 cm |
| Aukštis | 90 |
| Plotis | 295 |
| Gylis | 173 |
| Pa_aukstis | 90 cm |
| Pa_plotis | 295 cm |
| Pa_gylis | 173 cm |
| Pa_miegamoji-dalis | 230 cm x 157 cm |
| Pa_medziaga | Baldinis audinys |
| Pa_martindeilo-testas | ≥74 000 ciklų |
| Pa_kampo-puse | Kairinė pusė |
| Pa_miegamas-mechanizmas | Delfinas |
| Pa_patalynes-deze | 1 dėžė |
| Pa_spyruokles | Zigzaginės |
| Pa_sudetis | Porolonas |
| Pa_atlosas | Su pagalvėm |
| Pa_aptraukta-nugarele | Taip |
| Pa_porankiai | Reguliuojami |
| Pa_audinio-savybes | Lengvai valomas audinys "EASY CLEAN" |
| Kilmes-salis | Lenkija |





















