Daugiau informacijos
Išmatavimai: A: 82cm P: 230cm G: 150cm
Miegamoji dalis: P: 140cm I: 197cm
Specifikacijos
| Išmatavimai | Išmatavimai: A: 82 cm P: 230 cm G: 150 cm Miegamoji dalis: P: 140 cm I: 197 cm |
| Aukštis | 82 |
| Plotis | 230 |
| Gylis | 150 |
| Pa_aukstis | 82 cm |
| Pa_plotis | 230 cm |
| Pa_gylis | 150 cm |
| Pa_miegamoji-dalis | 197 cm x 140 cm |
| Pa_medziaga | Baldinis audinys |
| Pa_martindeilo-testas | ≥100 000 ciklų |
| Pa_kampo-puse | Universali kampo pusė |
| Pa_miegamas-mechanizmas | Delfinas |
| Pa_patalynes-deze | 1 dėžė |
| Pa_spyruokles | Zigzaginės |
| Pa_atlosas | Su pagalvėm |
| Pa_aptraukta-nugarele | Ne |
| Pa_sudetis | Porolonas |
| Kilmes-salis | Lietuva |





















