Daugiau informacijos
Išmatavimai: A: 78-95cm P: 260cm G: 215cm
Miegamoji dalis: P: 125cm I: 192cm
Jeigu vertinate originalų dizainą, modernų stilių ir komfortišką poilsį – neatkreipti dėmesio į Apulla, tiesiog negalite. Popietiniam miegui, kampas pasiūlys miegamą funkciją, daiktams laikyti – erdvę patalynės dėžę (14x89x197cm). 5 reguliuojamos galvos atramos pilnai prisitaikys prie Jūsų poreikių, o dygsniuotas sėdynės paviršius interjerui suteiks grakštų charakterį. Malonus liesti audinys bei aukštos, net 14cm aukščio kojelės, pasitarnaus namuose palaikant švarą.
Specifikacijos
| Išmatavimai | Išmatavimai: A: 78-95 cm P: 260 cm G: 215 cm Miegamoji dalis: P: 125 cm I: 192 cm |
| Aukštis | 78 |
| Plotis | 260 |
| Gylis | 215 |
| Pa_aukstis | 78-95 cm |
| Pa_plotis | 260 cm |
| Pa_gylis | 215 cm |
| Pa_miegamoji-dalis | 192 cm x 125 cm |
| Pa_medziaga | Baldinis audinys |
| Pa_martindeilo-testas | ≥100 000 ciklų |
| Pa_kampo-puse | Kairinė pusė |
| Pa_miegamas-mechanizmas | Delfinas |
| Pa_patalynes-deze | 1 dėžė |
| Pa_spyruokles | Zigzaginės |
| Pa_sudetis | Porolonas |
| Pa_atlosas | Stacionarus |
| Pa_aptraukta-nugarele | Taip |
| Pa_audinio-savybes | Perdirbto plastiko audinys "RECYCLED POLIESTER" |
| Pa_reguliuojamas-galvugalis | Yra |
| Pa_porankiai | Reguliuojami |
| Kilmes-salis | Lenkija |


















