Daugiau informacijos
Išmatavimai: A: 84-100cm P: 240cm G: 168cm
Miegamoji dalis: P: 122cm I: 212cm
Specifikacijos
| Išmatavimai | Išmatavimai: A: 84-100 cm P: 240 cm G: 168 cm Miegamoji dalis: P: 122 cm I: 212 cm |
| Aukštis | 84 |
| Plotis | 240 |
| Gylis | 168 |
| Pa_aukstis | 84-100 cm |
| Pa_plotis | 240 cm |
| Pa_gylis | 168 cm |
| Pa_miegamoji-dalis | 212 cm x 122 cm |
| Pa_medziaga | Baldinis audinys |
| Pa_martindeilo-testas | ≥30 000 ciklų |
| Pa_kampo-puse | Universali kampo pusė |
| Pa_miegamas-mechanizmas | Delfinas |
| Pa_patalynes-deze | 1 dėžė |
| Pa_spyruokles | Zigzaginės |
| Pa_sudetis | Termoelastinis porolonas |
| Pa_atlosas | Stacionarus |
| Pa_aptraukta-nugarele | Taip |
| Pa_reguliuojamas-galvugalis | Yra |
| Pa_audinio-savybes | Skysčius atstumiantis audinys "WATER REPELLENT" |
| Kilmes-salis | Lenkija |












