Daugiau informacijos
Išmatavimai: A: 40cm P: 103cm G: 63cm
Specifikacijos
| Išmatavimai | Išmatavimai: A: 40 cm P: 103 cm G: 63 cm |
| Aukštis | 40 |
| Plotis | 103 |
| Gylis | 63 |
| Pa_aukstis | 40 cm |
| Pa_plotis | 103 cm |
| Pa_gylis | 63 cm |
| Pa_medziaga | Baldinis audinys |
| Pa_martindeilo-testas | ≥35 000 ciklų |
| Pa_sudetis | Porolonas |
| Pa_spyruokles | Zigzaginės |
| Pa_maksimali-apkrova | 100kg |
| Pa_audinio-savybes | Gyvūnams draugiškas audinys "PET FRIENDLY" |
| Kilmes-salis | Lenkija |













