Daugiau informacijos
Išmatavimai: A: 40cm P: 120cm G: 85cm
Specifikacijos
| Išmatavimai | Išmatavimai: A: 40 cm P: 120 cm G: 85 cm |
| Aukštis | 40 |
| Plotis | 120 |
| Gylis | 85 |
| Pa_aukstis | 40 cm |
| Pa_plotis | 120 cm |
| Pa_gylis | 85 cm |
| Pa_medziaga | Baldinis audinys |
| Pa_martindeilo-testas | ≥100 000 ciklų |
| Pa_sudetis | Porolonas |
| Kilmes-salis | Lietuva |

















