Daugiau informacijos
Išmatavimai: A: 5cm P: 79cm G: 38cm
Specifikacijos
| Išmatavimai | Išmatavimai: A: 5 cm P: 79 cm G: 38 cm |
| Aukštis | 5 |
| Plotis | 79 |
| Gylis | 38 |
| Pa_aukstis | 5 cm |
| Pa_plotis | 79 cm |
| Pa_gylis | 38 cm |
| Pa_medziaga | Baldinis audinys |
| Pa_sudetis | Porolonas |
| Pa_martindeilo-testas | ≥50 000 ciklų |
| Pa_kilmes-salis | Lenkija |










